Książka Sandi Lynn to bardzo ciekawie napisane dzieło o losach dziewczyny, która dziedziczy rodzinną firmę. Znajduje się ona jednak na skraju bankructwa, dlatego dziewczyna nie jest do końca przekonana, czy jest to dla niej właściwe posunięcie. Czy uda się jej uratować upadające przedsiębiorstwo, czy też jednak upadnie, a dziewczyna nie będzie mogła sobie tego darować? Poznaje ona pewnego mężczyznę, który posiada własną firmę i jest uważana za jedną z lepiej prosperujących w regionie. Mężczyzna oferuje bohaterce pomoc, jednak nie jest ona przekonana czy ma ją przyjąć, ponieważ prezes uważany jest za kobieciarza, który nie liczy się z innymi osobami i dba tylko o swoje interesy. Jak potoczą się losy tej dwójki bohaterów?

Pojawia się miłość

Dziewczyna nie chce nawiązać współpracy z Nathanem, jednak w końcu musi przystać na jego propozycję, ponieważ interesy firmy nie idą, tak jakby ona sobie to wyobrażała. Poza tym Fiona zakochuje się w Nathanie, co jest dla niej jeszcze większym problemem, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest on podrywaczem i raczej nie jest w stanie skupić swoich uczuć wyłącznie na jednej kobiecie. Ich losy są jednak w ich rękach, dlatego też książka jest naprawdę dynamiczna, pełna zwrotów akcji, co powinno zaciekawić praktycznie każdego czytelnika. Nathan uwielbiał do tej pory mieć pełną kontrolę nad kobietami, które zdobywał, ale Fiona była zupełnie inna. Co za tym idzie Nathan również zaintrygował się nowo poznaną dziewczyną. Poznał kobietę, która postanowiła mu się w początkowej fazie przeciwstawić, co jest dla niego olbrzymią nowością i niejako stanowi niespodziankę. Czy jednak uda im się stworzyć udany związek, czy połączą ich tylko sprawy zawodowe?

Wymierna pomoc w prowadzeniu firmy

Nathan bardzo pomaga Fionie w prowadzeniu firmy rodzinnej, dzięki czemu powoli podnosi się ona z dołka i zaczyna na siebie zarabiać. Dziewczyna jest mu za to bardzo wdzięczna, zdaje sobie sprawę, że się w nim zakochała i za bardzo nie wie, co ma zrobić z tym uczuciem. Książka jasno udowadnia, że:

  • miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie,
  • czasami najgorszy mężczyzna może okazać się tym, w którym kobieta się zakocha,
  • człowiek może zmienić się pod wpływem uczuć i osób, które pozna.

Jak widać warto przybliżyć sobie sylwetkę tej dwójki bohaterów, a czytelnicy na pewno nie będą mogli oderwać się od książki, która opisuje dokładnie ich codzienne perypetie. Nathan nie bez powodu nazywany jest asem korporacyjnym. Książka pod tytułem Korporacyjny as powinna spełnić oczekiwania każdego czytelnika, ponieważ nie brakuje w niej emocjonujących wydarzeń z życia codziennego.